KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758815
nr 1575 8815
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Ensam". Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 31x41 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:37